Виготовлення табличок і вивісок, а також виготовлення і продаж металевих і пластикових тиражних виробів на замовлення

Кожен день наша компанія радує замовників свіжими та самобутніми виробами. Ми можемо запропонувати вам широкий спектр табличок і вивісок на будь-який смак. Також компанія займається виготовленням шильдів, об’ємних букв та накладних елементів. Можна вибрати матеріал та зробити замовлення згідно вашого макета. Це може бути метал, акрил чи пластик. Таблички несуть собою купу потрібної інформації. Отже, якщо ви прагнете оформити оригінальну зовнішню рекламу – звертайтесь до нас. Нешаблонні вивіски зроблять основу вашої рекламної кампанії.

Металева табличка фотогравіруванняФасадна табличкаОфісна табличка, табличка на дверіНастільна табличка іменнаМеталева шильдаМеталева накладка, шильда з вусикамиКругла накладка

Частіше їх виготовляють з металу такого як: латунь, нержавіюча сталь, алюміній, тощо. Завдяки цим матеріалам вони виглядають досить дорого та престижно, тому компанії багаторазово обирають саме ці елементи. В додаток до всього вони є стійкими до природніх явищ. 

Також ми виготовляємо металеві бляхи та пряжки для ременів, бігунки для блискавки і ярлики на одяг.

Наша компанія використовує різні технології при створенні даної продукції. А саме: сублімаційний друк, механічне та хімічне гравірування.

Технологія сублімаційного друку полягає у перенесенні зображення на матеріал шляхом нагрівання фарби. У час технологічного процесу температура чорнил досягає 180-200 °C, внаслідок чого вони починають швидко випаровуватися і в газоподібному вигляді проникати в структуру оброблюваного виробу. Це може бути як фотографія так і просто малюнок. 

Для хімічного гравірування металеву поверхню добре знежирюють і протирають пемзою, щоб утворились мікронерівності, а потім роблять на ній напис хімічно стійким плівкоутворювачем (чорнилом). Після висихання напису виріб травлять у кислотах або лугах. Написи роблять целулоїдним або іншим лаком, який не руйнується кислотами або лугами.

Технологія копіювання при обробці виробів, відтворення ріжучим інструментом профілю або форми виробів з різних матеріалів на токарних, фрезерних і інших верстатах, оснащених копіювальними пристроями, або на спеціалізованихкопіювальних верстатах  здобула назву механічного гравірування.

Завдяки нашим навичкам і технологіям ми впораємося з будь-яким замовленням, адже маємо неабияке вміння працювати на результат.