Металеві таблички і вивіски, з нержавіючої сталі, латуні та сталі

Металеві вивіски можуть бути виготовлені з різних марок металу, навіть із сталі, але в цьому розділі в основному представлені латунні таблички і таблички з нержавіючої сталі, оскільки робота з цими металами, дозволяє досягти високої якості. Виготовлення металевих вивісок і табличок цієї категорії має на увазі використання покриття з гальванічного золота або срібла, яке надає табличці блиск, хоча іноді замовники в цілях економії можуть замовити покриття спеціальним лаком. Також у фарбуванні цих виробів застосовуються високоякісні лаки та емалі. Виготовлення металевих табличок відбувається за технологією хімічного гравірування або фрезерування, що дозволяє розмістити на вивісці зображення високої складності або емблему компанії в точності, як на ескізі. Продовження тексту…

На сьогодні неможливо переоцінити тієї важливої ролі, яку відіграють металеві таблички і вивіски у функціонуванні компаній, адже саме красива зовнішня вивіска підкреслюватиме престиж організації.

Виготовлення табличок і вивісок замовляють, як великі, так і маленькі компанії або організації, які хочуть притягнути до себе увагу і зробити певну рекламу. Фасадні таблички, можуть бути різної величини і мати індивідуальні контури, які бажає бачити в дизайні замовник.

Функція вивісок велика, адже вони інформують, інформують про місцезнаходження компанії, її координати і допомагають відвідувачам чіткіше орієнтуватися в просторі. Фасадні і внутрішні таблички можуть бути відмінним знаряддям зробленої довіри клієнта до організації. Адже, якщо вивіска дуже добре виглядає на тлі будівлі і виглядає презентабельно, вона автоматично додає бали довіри, в очах клієнта до організації.

Зважаючи на вище перелічене, можна підкреслити, що вивіска або табличка - це обличчя міста, організації або співробітника, і вона створює перше враження.

Таблички можуть мати отвори по кутах, для кріплення болтами або мати спеціальне посадочне місце з тильного боку для кріплення, все залежить від місця, де вона кріпитиметься, що треба обов'язково враховувати при замовленні. Ми пропонуємо виготовлення таблички з нержавіючої сталі або латуні, методом фотогравірування, високої якості в Києві. Таблички якісно упаковуються в спеціальну захисну плівку для доставки замовникам, у тому числі і в інші міста України.