Металеві таблички і вивіски, з нержавіючої сталі, латуні та сталі

Металеві вивіски можуть бути виготовлені з різних марок металу, навіть із сталі, але в цьому розділі в основному представлені латунні таблички і таблички з нержавіючої сталі, оскільки робота з цими металами, дозволяє досягти високої якості. Виготовлення металевих вивісок і табличок цієї категорії має на увазі використання покриття з гальванічного золота або срібла, яке надає табличці блиск, хоча іноді замовники в цілях економії можуть замовити покриття спеціальним лаком. Також у фарбуванні цих виробів застосовуються високоякісні лаки та емалі. Виготовлення металевих табличок відбувається за технологією хімічного гравірування або фрезерування, що дозволяє розмістити на вивісці зображення високої складності або емблему компанії в точності, як на ескізі. Продовження тексту…

Табличка "Конста плюс"
Табличка "БМ Банк"
Металева табличка Alcatel Lucent
Металева табличка ВТС
Металева табличка Karbon
Металева табличка БМБ
Металева табличка Вулкан
Металева табличка Ремдизель
Металева табличка EDBA
Металева табличка Finstar
Металева табличка "Волков Коз`яков и партнери"
Металева табличкаТранс Лок
Металева табличка Укрпроммаш
Металева табличка ParaSport
Металева табличка Personnel in time
Металева табличка Волков и партнери
Металева табличка 2 місце
Металева табличка Sasha Primak
Металева табличка Кращому воротарю
Металеві таблички

На сьогодні неможливо переоцінити тієї важливої ролі, яку відіграють металеві таблички і вивіски у функціонуванні компаній, адже саме красива зовнішня вивіска підкреслюватиме престиж організації.

Виготовлення табличок і вивісок замовляють, як великі, так і маленькі компанії або організації, які хочуть притягнути до себе увагу і зробити певну рекламу. Фасадні таблички, можуть бути різної величини і мати індивідуальні контури, які бажає бачити в дизайні замовник.

Функція вивісок велика, адже вони інформують, інформують про місцезнаходження компанії, її координати і допомагають відвідувачам чіткіше орієнтуватися в просторі. Фасадні і внутрішні таблички можуть бути відмінним знаряддям зробленої довіри клієнта до організації. Адже, якщо вивіска дуже добре виглядає на тлі будівлі і виглядає презентабельно, вона автоматично додає бали довіри, в очах клієнта до організації.

Зважаючи на вище перелічене, можна підкреслити, що вивіска або табличка - це обличчя міста, організації або співробітника, і вона створює перше враження.

Таблички можуть мати отвори по кутах, для кріплення болтами або мати спеціальне посадочне місце з тильного боку для кріплення, все залежить від місця, де вона кріпитиметься, що треба обов'язково враховувати при замовленні. Ми пропонуємо виготовлення таблички з нержавіючої сталі або латуні, методом фотогравірування, високої якості в Києві. Таблички якісно упаковуються в спеціальну захисну плівку для доставки замовникам, у тому числі і в інші міста України.