Технології виготовлення табличок та вивісок

Хімічне гравіювання або фотогравірування

Використовується в основному при виготовленні латунних табличок. Зображення хімічним методом, за допомогою фотоелемента передається на поверхню в металі у вигляді поглиблення. Виріб виходить рельєфним і дуже чітким. Поглиблення забарвлюються спеціальними кольоровими емалями і лаками.

Сублімаційний друк (Grawerton)

В основному використовується для перенесення зображення на анодований алюміній або спеціальний метал Grawerton. За допомогою певної температури, зображення передається на поверхню металу із заздалегідь роздрукованої кольорової картинки. Нанесення стійке до зовнішніх дій та міцно закріплюється на поверхні металу. Основний плюс цієї технології, що картинка може бути повнокольоровою і виглядати дуже яскраво та насичено.

Механічне глибоке гравіювання

Застосовується на різних матеріалах, зображення може мати різну глибину і при необхідності забарвлюватися в потрібні кольори.

Лазерне гравіювання

Наноситися на пластик та різні види металу, а також на скло, дерево і акрил, має високу точність передачі ескізу на виріб. В основному не забарвлюється в інші кольори.

Лазерне різання

Дозволяє зробити фігурну табличку з накладними елементами або об'ємними буквами в потрібному кольорі та у високій точності.

Литво

В основному використовується при виготовленні накладних елементів таблички або невеликих виробів. За допомогою литва можна зробити виріб в об'ємі з точною передачею дрібних елементів.

Гальванічне покриття

Використовується для покриття в основному різних марок металу. Надає виробу золотистий або сріблястий блиск, а також захищає метал від зовнішніх дій.