Фасадні таблички і вивіски

Здійснюємо виготовлення вивісок в Києві із застосуванням різних матеріалів, починаючи від табличок з алюмінію і латуні або нержавіючої сталі, закінчуючи пластиком, ПВХ і акрилом, а також можливі інші матеріали. Фасадні таблички з металу можуть бути покриті під золото або срібло, у свою чергу вони можуть бути матовими або глянсовими. Глянсові зовнішні таблички і вивіски з металу, мають дзеркальний ефект, і це вражає, хоча матові таблички зручніше в обслуговуванні, їх не так часто треба протирати. Виготовлення фасадних вивісок, приміром, з пластика, дозволяє зробити великі розміри, заощадити в часі та на вартості, а накладні кольорові елементи або букви, роблять видимою табличку або вивіску на великій відстані. Фасадні вивіски і таблички, найчастіше мають товщину від 1,5мм до 10мм. Ці вироби мають підвищену стійкість до довкілля і високий рівень експлуатації. Продовження тексту…

Вивіска Alcatel Lucent
Вивіска Anywayanyday
Вивіска БМБанк
Вивіска FINSTAR
Вивіска LexTrade
Вивіска Pototskiy
Вивіска Донбас
Вивіска Метінвест
Вивіска Nissan
Вивіска
Вивіска Федерація боксу
Фасадна табличка EDBA
Фасадна табличка Карбон
Фасадна табличка Piraeus Bank
Фасадна табличка V&P
Фасадна табличка ВТС
Фасадна табличка Вулкан

Фасадні таблички, це важлива деталь в успішності компанії. Саме від зовнішнього вигляду таблички залежить перше враження клієнта або просто, відвідувача про успішність цієї організації. Крім того, це довговічніший і красивіший носій реклами, адже зовнішні таблички мають високий термін експлуатації, а саме 10 років та більше. А де ще можна помістити рекламу на 10 років, і бути упевненим в тому, що її помітять?

Щоб замовити і купити вивіски або таблички, необхідно відправити ескіз, нам на електронну пошту, або ми можемо виготовити ескіз за наданими даними від замовника. І після попереднього прорахунку вартості та часу на виготовлення табличок або вивісок, а також затвердження макету і часткової передоплати, вироби можна запускати у виробництво.