Фасадні таблички і вивіски

Здійснюємо виготовлення вивісок в Києві із застосуванням різних матеріалів, починаючи від табличок з алюмінію і латуні або нержавіючої сталі, закінчуючи пластиком, ПВХ і акрилом, а також можливі інші матеріали. Фасадні таблички з металу можуть бути покриті під золото або срібло, у свою чергу вони можуть бути матовими або глянсовими. Глянсові зовнішні таблички і вивіски з металу, мають дзеркальний ефект, і це вражає, хоча матові таблички зручніше в обслуговуванні, їх не так часто треба протирати. Виготовлення фасадних вивісок, приміром, з пластика, дозволяє зробити великі розміри, заощадити в часі та на вартості, а накладні кольорові елементи або букви, роблять видимою табличку або вивіску на великій відстані. Фасадні вивіски і таблички, найчастіше мають товщину від 1,5мм до 10мм. Ці вироби мають підвищену стійкість до довкілля і високий рівень експлуатації. Продовження тексту…

Фасадні таблички, це важлива деталь в успішності компанії. Саме від зовнішнього вигляду таблички залежить перше враження клієнта або просто, відвідувача про успішність цієї організації. Крім того, це довговічніший і красивіший носій реклами, адже зовнішні таблички мають високий термін експлуатації, а саме 10 років та більше. А де ще можна помістити рекламу на 10 років, і бути упевненим в тому, що її помітять?

Щоб замовити і купити вивіски або таблички, необхідно відправити ескіз, нам на електронну пошту, або ми можемо виготовити ескіз за наданими даними від замовника. І після попереднього прорахунку вартості та часу на виготовлення табличок або вивісок, а також затвердження макету і часткової передоплати, вироби можна запускати у виробництво.