Виготовлення табличок та вивісок різними технологіями

Металеві таблички і вивіски, таблички і вивіски на замовленняПредставляємо увазі інформацію, за допомогою якої легко буде розібратися з існуючими технологіями виготовлення різних видів табличок і вивісок. Сподіваємося, що буде цікаво!

Основними матеріалами для виготовлення такого роду корпоративної продукції є метал і пластик. Звичайно ж, більш респектабельні організації на своїх, так званих, фасадних вивісках, що відображають їх назву, завжди використовують металеву продукцію. Такі вироби можуть бути виконані за допомогою різних технологій, такого роду як гравірування (лиття) і хімічне гравірування. Закінчивши процес гравіювання виробу, майстри покривають їх високоякісними лаками і емалями, всіляких колірних гам. Така технологія дозволяє продовжити термін експлуатації виробів і надовго зберегти естетичність зовнішнього вигляду виробу.

Існують спеціальні емалі, призначені спеціально для того, щоб вигідно виділяти назви компаній і їх логотипи на загальному тлі. Завдяки хімічному гравіруванню або фрезеруванню можна розмістити на вивісці різної складності зображення або рекламні слогани, які за побажанням клієнта можуть бути виконані найрізноманітнішими шрифтами.

Оригінальніше за все виглядають металеві вивіски і таблички, для виготовлення яких була застосована технологія виготовлення гравертон. На таких табличках безпосередньо в металі можуть бути відображені будь-які зображення, аж до фотографій. Виробництво такого виробу не займе багато часу і обійдеться замовнику не дорого, не дивлячись на зовні дорогий вигляд виробу.Металева табличка фотогравірування

У технології виготовлення пластикових табличок і вивісок використовується PVH-пластик, який буває білого і чорного кольору. Товщина шару такого пластика становить від 3-х до 10-ти мм. Процес виготовлення пластикових табличок і вивісок включає застосування самоклеючої плівки, за допомогою якої на пластикову основу передається певний текст і логотип компанії. Якщо замовник планує виготовити вивіски або таблички на білому тлі, то цілком доречний прямий друк, що передає всю повноту кольору безпосередньо на пластикову основу. Крім вище перерахованих методик виготовлення даної продукції, можливий і варіант комбінації технологій. У таких випадках поєднується вінілова аплікація і лазерне гравіювання. На відміну від інших виробів такого роду, комбіновані вивіски і таблички можуть розміщуватися на вулиці, завдяки морозостійкості матеріалів і стійкості кольору і покритті до вологості.

Номерки і шильдиЩе один різновид корпоративних виробів - це накладки та шильди. Така продукція актуальна для використання не тільки в офісних приміщеннях але і в якості галантерейних деталей. Наприклад, для обробки сумок, рюкзаків, одягу та інших предметів гардероба, аксесуарів. Зустрічаються накладки та шильди в оснащенні автомобілів. Для виготовлення цієї продукції найчастіше використовують метал. Одним з найбільш затребуваних в результаті своєї низької вартості і не трудомісткості виготовлення є виробництво пластикових і металевих номерків.

Номерки широко використовуються і в корпоративних сферах діяльності та в повсякденному житті простих людей. Кожен з нас, як мінімум кілька разів на день обов'язково зустрічається з цим виробом при виході з будинку вранці і відповідно ввечері, коли повертається додому. В кожному парадному розміщені цілі виставки такої продукції.

Адже вірно говорять, що реклама двигун прогресу. Тут можна навіть більше сказати, що не тільки прогресу, а ще і торгівлі. Зовнішня реклама придбала величезну популярність. Таблички і вивіски - це те, що приваблює клієнтів і виробляє так зване перше враження про заклад чи товар. Так що ж це за страва така "виготовлення табличок і вивісок", з чим її їсти і як красиво і ефектно її подати?

Замовити таблички можна у підприємств, основним напрямком яких є виготовлення табличок. У прейскуранті зазвичай представлені такі послуги:

Виготовлення табличок
• Виготовлення металевих табличок
• Виготовлення фасадних табличок
• Виготовлення пластикових табличок
• Виготовлення настільних табличок
• Виготовлення зовнішніх табличок
• Таблички на двері.

Виготовлення вивісок
• Виготовлення металевих вивісок
• Виготовлення фасадних вивісок.

У кожної таблички та вивіски є своя місія. Наприклад, у табличок офісного типу існують завдання такого плану:
- Відображення списку компаній (розміщується у фойє будівлі);
- Вказівка поверху, кімнати кабінету (розміщується на дверях), посади, режиму роботи;
- З написами: «туалет», «кухня», «ведеться відео спостереження», «не курити»;
- Таблички з інформаційним змістом.

Вивіски ціна (таблички ціна, таблички Київ, вивіски в Києві) - запит, який входить в 20-ку найбільш популярних запитів в Інтернеті. І не дарма. Вважається, що таблички київського виробництва найкращі. Виготовлення табличок у Києві - гарантія надійності і найвищої якості. Виготовлення вивіски і таблички на замовлення не представляє на сьогоднішній день ніяких труднощів. Якщо Ви зважилися скористатися послугою і зробити табличку на замовлення, то в першу чергу Вас чекає зустріч з професійним дизайнером, який допоможе втілити всі ідеї, створить унікальний і індивідуальний макет. Завдяки застосуванню виключно високоякісних матеріалів і сучасних технологій табличка, зроблена за Вашим замовленням, буде дуже високої якості, виконана в мінімальні терміни і за прийнятну ціну. Вартість майбутньої таблички вираховується індивідуально і залежить від розміру таблички, покриття і її кріплення. Металеві таблички виготовляють з алюмінію або латуні. Вони в основному використовуються в приміщеннях або на вулиці і в місцях укритих від прямих сонячних променів. Для монтажу таких табличок використовують двосторонній скотч або кріплення, які схожі з кольором самої таблички (срібло або золото). Металева табличка - зразок ідеального співвідношення ціни і якості.

Пластикові таблички мають велику кольорову палітру. Це бюджетний і досить практичний тип табличок.

Таблички з латуні вважаються елітними. Готові латунні таблички виглядають цільною металевою пластиною, яка виконується під «срібло» та «золото». Також красиво виглядає виконання під «стару латунь». Витравлення зображення і заливка емаллю можна добитися ефекту дзеркальності (глянець), матовості або «під старовину». Якщо доглядати на совість за табличками з латуні, а для цього не потрібні особливі витрати і старання, то Ви зможете насолоджуватися видом цього твору багато і багато років.

При виготовленні вивіски або таблички Ви можете вибрати необхідний розмір, товщину і форму виробу. Форма такої продукції може мати абсолютно будь-яку геометричну структуру, навіть неймовірно складної конфігурації.

Зробивши замовлення на виготовлення продукції, що вас цікавить в компанії яка спеціалізується за цим профілем, Ви отримаєте індивідуальний підхід та сумлінне обслуговування високої якості.

Звертайтеся зі своїми замовленнями до наших фахівців і обов'язково переконаєтеся в тому, що професіоналів з ​​більш творчим підходом в Києві просто не знайти!