Накладки та шильди, виготовлення накладок і шильд

Пропонуємо оперативне виготовлення шильд і накладок (маленькі таблички), для масових заходів та рекламних акцій. Пластикові та металеві шильдики, також широко використовуються у спортивному світі, їх застосовують для декорування різних нагородних атрибутів, таких як стандартні медалі, статуетки і кубки. Виготовлення шильди може здійснюватися з пластику м різних видів металу, латунь, алюміній, сталь. Шильди можуть мати клейку основу, їх можна кріпити на різні предмети, приміром, на холодильники, тому вони мають високу рекламну силу.

Пластикові або металеві накладки це маленькі таблички і вони мають різнобічне застосування, фактично їх ділять на три великі групи відповідно до їх функціонального застосування - для маркування продукції та для декорування або для рекламних акцій. У цьому сегменті, спорту, масових заходів і рекламних акцій, накладками декорують вже готовий виріб. Відмінність накладки від таблички в тому, що вона несе в собі більше декоративний сенс, в той же час табличка несе в собі якусь інформацію. Продовження тексту…

Шильда De Louvre
Шильда "Вайкики+shilyda
Шильда
Шильда "Greens"
Шильда
Шильда "УМР"
Шильда
Шильда "1С"
Металева шильда Pototskiy
Шильда у формі яблука
Шильда Mafia
Шильда травлена з пташками
Шильда із левом
Шильда із зображенням
Шильда із зображенням людей
Шильда із зображенням дівчини на коні
Шильда Алхімік
Металева шильда
Шильда LS
Шильда Inter Shoes
Шильда Сезам
Шильда Sun
Шильда
12 3

Накладки і шильди можуть бути використані в різних галузях промисловості та діяльності людини. Вони зустрічаються не лише на дверях та інших офісних елементах, їх також часто використовують в автомобілях, на сумках, рюкзаках, елементах одягу і аксесуарах, таких як гаманці та портмоне, на елементах меблів також можна їх побачити.

Найбільш популярними і поширеними є накладки і шильди виготовлені з металу. Це пов'язано з тим, що метал - довговічний матеріал, і підходить для різних цілей використання. Пластикові накладки мають не меншу популярність, ніж накладки з металу, оскільки виготовлення накладок цього виду, не вимагає особливих витрат часу та засобів.

В окремих випадках буває, що до певної мети підходять більше пластикові або полімерні шильди і накладки, ніж металеві. Такі вироби мають свої плюси, адже вони мають набагато нижчу вартість, ніж металеві шильди і накладки при цьому їх зовнішній вигляд виглядає не менш гідно.

Ми здійснюємо виготовлення шильдиків і накладок з металу та пластику по ескізу замовника, швидко та якісно.